Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wojków

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Wolica

Wolica(Wojków + 24 km)

760 000 zł174 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica(Wojków + 24 km)

382 050 zł1 415 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opatówek

Opatówek(Wojków + 23 km)

699 900 zł80 m² 8 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Jeśli szukasz podobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Dęba(Wojków + 19 km)

350 022 zł42,79 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sieradz

Sieradz(Wojków + 21 km)

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:63 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w Sieradzu przy ulicy Polnej 13 Budynek o powierzchni całkowitej około 90m2 plus piwnica około 30m2. Posadowiony na działce 63 m2. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Polna

Godziesze Wielkie(Wojków + 19 km)

330 000 zł104 m² 3 173,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: funkcjonalny budynek usługowo-produkcyjny (104 m ) na ogrodzonej działce Szukasz optymalnej przestrzeni do rozwoju swojej firmy? Zależy Ci na gotowym zapleczu, dogodnym dojeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Zduny(Wojków + 25 km)

720 000 zł238 m² 3 025,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Zduny, gmina Opatówek, pod Kaliszem Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie surowym, położony w miejscowości Zduny w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tuklęcz

Tuklęcz(Wojków + 23 km)

42 500 zł1 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działki budowlane 1000 m2 w miejscowości Tuklęcz gm. Rytwiany, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski. Działka nr ewid 36.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Raczków

Raczków(Wojków + 14 km)

50 000 zł5 390 m² 9,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka z warunkami zabudowy w Raczkowie- idealna pod inwestycję lub Twój wymarzony projekt! Prezentujemy trapezoidalną działkę o powierzchni 5390 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wojków

Wojków,podkarpackie

149 999 zł17 843 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Właściciel sprzeda bezpośrednio 4 działki rolne (nr 139 - grunty orne, nr 140 - łąki trwałe, nr 160 - grunty, nr 161 - łąki trwałe) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojków

Wojków,podkarpackie

159 000 zł50 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość jaką jest Stary Bar z możliwością przekształcenia na dom mieszkalny usytuowany na dużej 62,4 arowej działce. Lokalizacja: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Kopernika,Mielec(Wojków + 20 km)

270 000 zł56 m² 4 856,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży cztero-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane przy ul. Kusocińskiego w doskonałej lokalizacji, skąd wszystko, co niezbędne jest w zasięgu ręki: - stadion.